Newsroom

element

Biblioteka akcesoriów firmy Rejs dla TopSolid Wood

Biblioteka akcesoriów meblowych firmy REJS

Pobierz już dziś najnowszą bibliotekę akcesoriów meblowych firmy Rejs.

Rejs to jeden z wiodących zakładów sektora akcesoriów meblowych, który na Polskim rynku jest już ponad 25 lat.  Firma założona została w 1993 roku i wyspecjalizowała się w produkcji elementów wyposażenia przy wykorzystaniu drutu, stali oraz aluminium. Dzięki bogatemu asortymentowi firmy, możliwe jest stworzenie nowoczesnej kuchni oraz garderoby, wybijającej się przywiązaniem do detalu, a także niebywałą niezawodnością.

W ofercie firmy znajdziemy wiele elementów i akcesoriów. Mowa tu przede wszystkim o zawiasach, systemach szuflad, uchwytów, prowadnicy czy wieszaków do garderoby. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Rejs, niektóre z tych elementów mogliśmy zaimplementować w bibliotece, która współpracuje z programem do projektowania mebli TopSolid Wood.

Przygotowana biblioteka zawiera systemy zawiasów oraz zestawy szuflad COMFORT BOX, oraz SLIM BOX. Warto podkreślić, że dzięki możliwości programu do projektowania mebli TopSolid Wood, elementy te zawierają również operacje technologiczne. Automatycznie wykonują więc potrzebne wiercenia, które zgodne są ze standardami firmy Rejs. Biblioteka będzie na bieżąco rozbudowywana o nowe elementy.

Biblioteka akcesoriów meblowych firmy Rejs

Kompatybilna z wersją 6.22 programu TopSolid Wood

22.06.2021

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl