Newsroom

element

Bezpieczeństwo danych – zadbaj o nie z TopSolid Protect

TopSolid Protect - Bezpieczeństwo Twoich Dokumentów

Wraz z nowoczesnymi technologiami w parze idzie bezpieczeństwo danych. Coraz więcej informacji oraz dokumentów jest przekazywanych między firmami. Warto więc zadbać o to, aby wiedzieć co się z naszymi dokumentami dzieje i kto ma w nie wgląd. Od teraz to możliwe.

TopSolid Protect to niewielkie narzędzie umożliwiające szyfrowanie naszych dokumentów .top i nadawanie im specjalnych licencji. Dzięki temu mamy pełen wgląda na to, kto i gdzie ma możliwość przeglądania udostępnionych przez nas dokumentów. Co warte podkreślenia działa to nie tylko w przypadku pojedynczego pliku, ale również całych bibliotek. Jeżeli więc zlecamy firmie zewnętrznej wykonanie projektu to nadajemy im klucz, a po wykonanym zleceniu wyłączmy go, aby mieć pewność, że nasza biblioteka nie zostanie użyta w nielegalny sposób.  

Proste i intuicyjne zabezpieczenie danych

Wielką zaletą TopSolid Protect jest jego intuicyjność w działaniu. W trakcie tworzenia dokumentu, już w samym TopSolid Wood lub TopSolid 7 klikamy specjalny przycisk umożliwiający zabezpieczenie naszego pliku. Następnie logujemy się na stronie internetowej, gdzie możliwe jest zarządzanie licencjami. Wygenerowany kod przesyłamy osobie uprawnionej do wglądu w nasze dokumenty. Po zakończonej współpracy kod wygaszamy. Tak właśnie w prosty i szybki sposób działa TopSolid Protect.

Jeżeli są Państwo zainteresowani powyższym rozwiązaniem serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Zadbaj o bezpieczeństwo danych raz z profesjonalistami.

Skontaktuj się z nami
07.02.2020

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl