Newsroom

element

Aktualizacja bibliotek akcesoriów meblowych – TopSolid Wood

TopSolid Wood - Biblioteki Akcesoriów Meblowych - Blum, Hettich, Hafele, Rejs

Już teraz możesz pobrać zaktualizowane biblioteki akcesoriów meblowych przeznaczonych dla programu do projektowania mebli TopSolid Wood. Najnowsza aktualizacja obejmuje biblioteki następujących dostawców: Blum, Hettich, Häfele oraz Rejs. Te, a także wszystkie inne biblioteki do pobrania całkowicie za darmo znajdziesz w naszym dziale wsparcie w zakładce „pliki do pobrania”.

W dziale „pliki do pobrania” znajduję się także płatna biblioteka gotowych mebli. Jeżeli chciałbyś, dowiedzieć się więcej na jej temat serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pod numerem telefonu (22) 314 69 19 lub poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w [rozwiń]
związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem (więcej) danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.
18.01.2022

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl