40-lecie TopSolid

W tym roku firma TopSolid producent między innymi oprogramowania CAD/CAM TopSolid Wood oraz TopSolid Design świętować będzie swoje 40-lecie istnienia. To wyjątkowa okazja na podsumowanie dotychczasowych osiągnieć, ale co ważniejsze, do wyznaczenia kursu na nadchodzące lata.

40 lat nieustannego rozwoju

TopSolid jest wiodącym na świecie producentem oprogramowania CAD/CAM, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Programy z rodziny TopSolid umożliwiają projektowanie dowolnych geometrii, bazowanie na know-how firmy, produkcję elementów w dowolnej technologii, kontrolę oraz sterowanie maszynami CNC, oraz publikację i organizację danych technicznych. To wyjątkowo wydajne i niezawodne systemy, które umożliwiły firmom na całym świecie zautomatyzować i zintegrować swoją produkcję przemysłową. W ten sposób tworząc prawdziwy cyfrowy łańcuch, który łączy systemy projektowania, produkcji i zarządzania zgodne z najlepszymi praktykami i filozofią Przemysłu 4.0

Oferta TopSolid to unikalne połączenie innowacji i technologii. Matematyka i geometria, mechanika i materiałoznawstwo (metal, drewno, blacha), ergonomia na najwyższym poziomie oraz inżynieria procesowa – cała ta wiedza została zawarta w pakiecie oprogramowania, które jest wszechstronne oraz łatwe w obsłudze.

Doświadczenie i wiedza z całego świata

Francja, Europa, Azja, Ameryka, Australia – użytkownicy programów TopSolid są wszędzie i razem z TopSolid rozwijają swoje doświadczenie i umiejętności w projektowaniu i produkcji. Dzięki doświadczonej sieci 86 dystrybutorów na całym świecie oprogramowanie pozwala zwiększyć konkurencyjność na rynku, oferując wsparcie i rozwiązania na codzienne problemy użytkowników.

W ciągu ostatniej dekady TopSolid znacznie zwiększył swoją obecność na arenie międzynarodowej. Paryż, Lyon, Tuluza, Nantes, Nancy, Bruksela, Chicago, Szanghaj, Kanton, Praga, Zurych i Modena to tylko niektóre lokacje, w których zagościła firma TopSolid. Obecnie ponad 70% oprogramowania jest eksportowane. Codziennie nad rozwojem programów TopSolid pracuje 830 pracowników na całym świecie.

TopSolid w Polsce

TopSolid Wood oraz TopSolid Design w Polsce obecny jest już od ponad 16 lat. Dzięki swoim możliwościom pozwala wielu polskim firmom zwiększyć efektywność produkcji i rozszerzyć swoją ofertę. Umożliwia wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek szybciej i z mniejszym ryzykiem błędów produkcyjnych. Dzięki możliwości integracji z systemami ERP TopSolid wspiera zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, co jest kluczowe dla dużych firm produkcyjnych. Programy CAD/CAM regularnie dostosowane są do wymagań polskiego rynku. Obejmuje to m.in. lokalizację oprogramowania, wsparcie dla norm i standardów stosowanych w Polsce. TopSolid wspiera koncepcję Przemysłu 4.0, oferując narzędzia do digitalizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych. Dzięki temu polskie firmy mogą lepiej konkurować na globalnym rynku poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii.

TopSolid osiągnął w Polsce znaczne sukcesy dzięki swojemu wszechstronnemu podejściu do zarządzania procesami projektowania i produkcji, ale przede wszystkim dzięki ciągłemu wsparciu użytkowników.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom za współpracę. I życzymy sobie kolejnych lat pełnych innowacji i sukcesów!

Najnowsze wpisy

Copyright © 2023 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl