Newsroom

element

TopSolution na targach Toolex 2019

TopSolution na Targach Toolex 2019. Sprawdź nasze stoisko numer B598

Już dziś serdecznie chcielibyśmy zaprosić na spotkanie z naszymi ekspertami w ramach targów Toolex 2019. Są to już 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki. Podczas najbliższej edycji, która odbędzie się już w dniach 1-3 października w Sosnowcu na ExpoSilesia spotka się ponad 500 wystawców z 13 różnych krajów.

W ramach targów Toolex zademonstrujemy oprogramowanie CAD/CAM, które swoimi możliwościami w branży mechanicznej podbiło rynki Niemiec, Francji, a teraz również Japonii. Mowa oczywiście o TopSolid 7. System ten w intuicyjny i zaawansowany sposób umożliwia projektowanie i wytwarzanie różnego rodzaju elementów. Dzięki technice Drag & Drop praca z oprogramowaniem staje się szybka i bezproblemowa. TopSolid 7 to nie tylko system CAD, to również zaawansowane sterowanie maszynami CNC takimi jak tokarki, frezarki lub tokarko-frezarki. System umożliwia niezwykle szybkie przygotowanie technologii, podgląd obróbki z ruchem maszyny, zaawansowane funkcje sterowania maszynami czy nawet kontrole kolizji.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, o numerze B-598

Do zobaczenia 1-3 października na hali 12. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2019.

19.09.2019

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl