Newsroom

element

TopSolution Integracje na Meble Polska 2019

Meble Polska 2019 TopSolution CAD/CAM Oprogramowanie Meble Branża Meblarska

Już 12 marca w Poznaniu rozpoczną się największe w Polsce międzynarodowe targi meblowe – Meble Polska 2019. Zapraszamy serdecznie do hal Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie znajdować będzie się również stoisko TopSolution Integracje.

Meble Polska to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Po raz dziewiąty w Poznaniu spotkają się największe firmy polskiego i zagranicznego przemysłu. Goście targów będą mogli zapoznać się z najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, sprawdzić jakie nowe trendy zagoszczą w mieszkaniach klientów, a także spotkać największe gwiazdy designu z całego świata.

W 2018 roku targi Meble Polska odwiedziło 23 tysiące osób, w tym ponad 20 tysięcy profesjonalnych zwiedzających z 59 krajów. Aż 34 procent kupców meblowych pochodziło z zagranicy.

W trakcie tegorocznej edycji w hali numer 4 na stoisku numer 3, zaprezentujemy nasze najnowsze rozwiązania. Odwiedzający targi zapoznać będą mogli się z nowościami w oprogramowaniu TopSolid. Zaprezentujemy również Variantic – moduł umożlwiający sprzedaż konfigurowalnych produktów, a także mProdukcje oraz program ARDIS. Odpowiemy także na każde nurtujące pytanie z zakresu oprogramowania CAD/CAM, PDM oraz ERP.  Zapraszamy serdecznie na targi Meble Polska 2019 w dniach 12-15 marca w Poznaniu.ZOBACZ JAK NAS ZNALEŹĆ NA TARGACH MEBLE POLSKA 2019

18.02.2019

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl