Rozwiązania

Projektowanie i Produkcja w przemyśle mechanicznym

Mechanika

Posiadamy unikalny system CAD/CAM/PDM. Rozwijany we współpracy z użytkownikami. Dołącz do ich grona. Wytwarzaj szybciej, sprawniej i bez ograniczeń. Uwolnij się od nudnych i powtarzalnych zadań i oddaj się kreatywności.

Poznaj technologie FreeShape, która pozwoli Ci przygotować model do produkcji z uwzględnieniem tolerancji, PDM będzie dbał o twoje projekty i o to żeby nic nie utracić. Udostępniaj swoje prace i konsultuj je z innymi. Niech projektowanie i wytwarzanie stanie się przyjemnością. Intuicyjność rozwiązania pozwoli szybko sprawnie korzystać ze środowiska.

OPROGRAMOWANIE

Sprawdź nasze dedykowane oprogramowanie dla przemysłu mechanicznego

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%.

Więcej

TopSolid 7 SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl