Newsroom

element

TopSolid7 – Profesjonalny program CAD/CAM dla przemysłu mechanicznego

System/CAD/CAM/PDM - branża meblarska

Do tej pory mogliście Państwo kojarzyć firmę TopSolution oraz system TopSolid przede wszystkim z przemysłem drzewnym. W tym środowisku jesteśmy bowiem wiodącym dostawcą rozwiązań CAD/CAM. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom w dziale mechaniki, automotive czy też lotnictwa chcemy zaprezentować Państwu kolejny innowacyjny produkt jakim jest unikalny system CAD/CAM/PDMTopSolid 7. Jest on już z powodzeniem używany przez największe firmy związane z branża metalową. Są to między innymi Panasonic, Safran, Renoult, GE oraz Sanyo. Wykorzystując nasze doświadczenie we wdrażaniu wcześniej wspomnianego programu oraz doświadczenie naszych kolegów z Francji, którzy stworzyli te narzędzie i od ponad 25 lat sukcesywnie podbijają światowe rynki, możemy przedstawić Państwu możliwość, które wprowadzą ulepszenia do Państwa firmy.

CAD, CAM oraz PDM w jednym miejscu

TopSolid 7 jest oprogramowaniem, które zostało napisane przez inżynierów firmy TopSolid na nowo. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania informatyczne, a co najważniejsze, wykorzystuje wszystkie rdzenie procesora. Oznacza to znaczne zwiększenie wydajności pracy szczególnie przy dużych złożeniach. Dodatkowym atutem TopSolid 7 jest fakt, że został on oparty na PDM, który jest w pełni zintegrowany z system CAD/CAM i ma możliwość zarządzania również plikami zewnętrznymi.

System jest oczywiście w pełni parametrycznym programem. Modelowanie w TopSolid 7 jest bardzo intuicyjne. Program oferuje między innymi funkcjonalność znaną z systemie Windows „Drag & Drop”. Dzięki temu w prosty i łatwy sposób możemy kopiować operacje nie tylko między obiektami, ale również miedzy dokumentami. W wielu przypadkach system oferuje gotowe rozwiązanie podpowiadane dzięki dynamicznemu kontekstowemu menu. Dodatkowo TopSolid 7 posiada bogatą bibliotekę standardów oraz narzędzi. Ponadto jako użytkownik możemy tworzyć inteligentne komponenty, które po wstawieniu będą automatycznie wykonywały operacje technologiczne. System uzbrojony został również w funkcję, które przyspieszą i ułatwią projektowanie. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik jest wstanie wykonać np. otwór gwintowany, pogłębienia, kołnierze, profile itp.

Zero ograniczeń

TopSolid 7 - Branża mechaniczna

TopSolid 7 CAD/CAM jest także bardzo elastycznym rozwiązaniem. Nie ogranicza nas tylko do pracy z plikami *top. Daje nam równie możliwość eksportu i importu plików z wielu popularnych rozwiązań na rynku tj. SolidWorks, NX, AutoCAD, SolidEdge, Inventor, Catia, Pro/E. Funkcja „Free Shape” natomiast pozwala na szybką modyfikację zaimportowanych elementów. Można to zrobić np. po przez zmianę wielkości detalu, wierceń, zaokrągleń itd. Odpowiednio zmodyfikowany detal możemy oczywiście poddać obróbce, dzięki generującym się bezpośrednio programom na maszyny CNC.

Podsumowując, jeśli szukasz nowoczesnego, intuicyjnego i zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM/PDM postaw na TopSolid 7! Jeśli jeszcze się wahasz, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych specjalistów przyjedzie do Twojej firmy i całkowicie bezpłatnie zaprezentuje możliwość oprogramowania TopSolid 7 na Twoim przykładowym detalu. Już teraz umów się na prezentacje.

Skontaktuj się z nami
24.10.2019

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl