Newsroom

element

Podsumowanie Targów DREMA 2019

Już po raz kolejny TopSolution miało przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego – DREMA 2019. W dniach 9-13 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkali się najwięksi przedstawiciele branży meblarskiej w Polsce ale również za granicą. Wspólnie demonstrowali swoje najnowsze osiągnięcia, maszyny oraz systemy wspomagające branże.

TopSolution - Podsumowanie Targów DREAM 2019

PROJEKTOWANIE I PORDUKCJA MEBLI ZA POMOCĄ KOMPUTERA

W takim miejscu nie może zabraknąć również TopSolution. W tym roku na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowsze oprogramowanie i systemy z palety tych, które branże meblarską wynoszą na nowy poziom. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy Państwu najnowszą wersję programu wykorzystywanego do projektowania i produkcji mebli na całym świecie TopSolid Wood. Wersja oznaczona numer 6.20 to przede wszystkim nowe, o wiele bardziej przejrzyste dla użytkownika spojrzenie na interfejs oprogramowania. Sama procedura instalacji przeszła gruntowną modyfikacje – została uproszcza oraz umożliwiono instalacje wszystkich potrzebnych składników jednocześnie. To tylko jedna z wielu nowości jakie mogli Państwo zobaczyć w najnowszej odsłonie oprogramowania CAD/CAM.

SPRZEDAŻ INTERNETOWA

Obok TopSolid Wood oraz TopSolid Wood CAM zaprezentowaliśmy również autorskie rozwiązanie umożliwiające sprzedaż mebli przez internet. Jest nim system Variantic, który w tym roku występował jako nowość na targach DREMA 2019. Jest to moduł, który we współpracy z jedną z najpopularniejszych platform do e-comerce PrestaShop, umożliwia pełną wizualizację obiektu 3D za pośrednictwem tylko i wyłącznie przeglądarki internetowej. Moduł nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych wtyczek.  > Więcej na temat Variantic.

TopSolution - Podsumowanie Targów DREAM 2019 - zdjęcie stoiska

CAD/CAM W SŁUŻBIE DZIECIOM

DREMA 2019 to nie tylko pokazy najnowszych osiągnięć technologicznych w zakresie maszyn oraz oprogramowania, to także akcje charytatywne. I w tym roku wspólnie z innymi firmami wspomogliśmy akcję DREMA Dzieciom. W trakcie dni targowych w hali numer 8a powstała Tapicernia 4.0. Była to kompletna w pełnie zautomatyzowana linia produkcyjna mebli tapicerowanych. Udział w projekcie wzięły takie firmy jak: Allcomp, Amatec, InfoTEC, ITA Tools, Kronospan, PUREKO, Ramaro oraz Woodinspector.  W ramach Tapicerni 4.0 powstały sofy, które następnie zostaną przekazane na cele charytatywne. Projekt pozwolił nam zademonstrować największą siłę oprogramowania TopSolid Wood – uniwersalność. Za jego pomocą został skonstruowany w pełni parametryczny projekt sofy, z którego następnie wygenerowane zostały programy na maszyny CNC. Przy pomocy TopSolid Wood mogliśmy również zademonstrować Państwu przykładową wycenę wyprodukowania mebla tapicerowanego. Dziękujemy serdecznie za możliwość wsparcia tak szczytnej inicjatywy. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku uda nam się wesprzeć akcje.

02.10.2019

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl