Newsroom

element

Podsumowanie Targów DREMA 2018

TopSolid Wood - Podsumowanie Targów DREMA 2018

W dniach 11-14 września w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Przez 4 dni można było przekonać się samemu jak wyglądają najnowsze maszyny oraz rozwiązania dla branży. Dodatkowo na każdym stoisku nie zabrakło ludzi, którzy z chęcią udzielali odpowiedzi na interesujące odwiedzających pytania.

W tym roku również i TopSolution nie mogło zabraknąć na tym wielkim wydarzeniu. Na naszym stoisku prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania m.in.: TopSolid Wood, Ardis czy Variantic. Jest nam niezmiernie miło, że aż takim zainteresowaniem cieszyły się nasze pomysły i serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy w trakcie targów nas odwiedzili.

DREMA 2018 to nie tylko spotkania branżowe ale także pomoc najmłodszym. W tym roku TopSolution ponownie wsparło akcję charytatywną DREMA Dzieciom. Dzięki współpracy studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także wielu firm udało się stworzyć meble, które posłużą najbardziej potrzebującym przez wiele lat. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w tym wydarzeniu.

Podsumowanie DREMA 2018 - zdjęcie 1

W tracie tegorocznych targów goście wiele razy mogli zobaczyć maszyny w pracy. W raz z firmą InfoTEC i ich niezawodnymi maszynami pokazaliśmy jak dzięki narzędziom zawartym w oprogramowaniu TopSolid Wood można wykonać w prosty sposób panel dekoracyjny. Wynik naszych poczynań można było obserwować na żywo.

Zapraszamy poniżej do obejrzenia naszej krótkiej fotorelacji z targów DREMA 2018 i do zobaczenia za rok.

 

13.12.2018

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl