element

TopSolid 7

INTUICYJNY I ZAAWANSOWANY PROGRAM CAD 3D DLA MECHANIKI

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwe zarządzanie złożeniami zbudowanymi z tysięcy części. Oprogramowanie zbudowane jest na bazie PDM, który porządkuje i ułatwia zarządzanie projektami. Program doskonale nadaje się do projektowania konstrukcji stalowych i ramowych, konstrukcji blaszanych i orurowań.

 

TopSolid 7 to:
– parametryczne projektowanie 3D
– zintegrowany PDM (wewnątrz systemu)
– intuicyjny interfejs użytkownika
– optymalizacja pracy na dużych złożeniach
– obliczenia wytrzymałości części i złożeń
– nowatorskie podejście do kinematyki i dynamiki
– biblioteki inteligentnych komponentów
– obsługa procesorów wielordzeniowych

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%.

Więcej

TopSolid 7 SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Manipulatory 3D

Myszki 3D firmy 3Dconnexion usprawniają i przyśpieszają pracę projektantom, architektom i artystom z całego świata. Zapewniają bardziej naturalną i intuicyjną kontrolę modelu 3D, która nie jest osiągalna przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury.

Więcej

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl