element

TopSolid 7 SheetMetal

PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE ELEMENTÓW BLASZANYCH

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie. Umożliwia tymczasowe rozwinięcie części w celu wykonania operacji na kształcie, a także jej ponowne zwinięcie. Ponadto pozwala na generowanie blach częściowych na potrzebę np. wentylacji. Posiada funkcje generowania rozwinięć jednocześnie dla wielu modeli części blaszanych.

  • rozwiązanie ściśle dedykowane do projektowania elementów blaszanych
  • zaawansowane opcje związane z linią gięcia
  • automatyczne generowanie rozwinięć i dokumentacji
  • zarządzanie danymi poprzez zintegrowany PDM
  • projektowanie elementów ciągów wentylacyjnych
  • nesting
  • sterowanie wypalarkami i maszynami punch
video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%.

Więcej

Manipulatory 3D

Myszki 3D firmy 3Dconnexion usprawniają i przyśpieszają pracę projektantom, architektom i artystom z całego świata. Zapewniają bardziej naturalną i intuicyjną kontrolę modelu 3D, która nie jest osiągalna przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury.

Więcej

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl