element

TopSolid 7 Mold

PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE FORM WTRYSKOWYCH, TŁOCZNIKÓW I WYKROJNIKÓW

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%. Wszystkie funkcje modelowania CAD są parametryczne i asocjatywne. TopSolid Mold automatyzuje analizę technologiczności wypraski, a następnie wyznaczanie podziału i generowanie wstawek formujących. Program zawiera dedykowane funkcje draft, takie jak: wymiarowania i specyficzne widoki fory. Pozwala na: generowanie listy część z filtrowaniem oraz automatyczną klasyfikację komponentów i części (takich jak: płyty, suwaki, kolumny, śruby), asocjatywność projektów (szybki odczyt, zmiana i naprawa danych w 3D). TopSolid Mold to także pełny system PDM pozwalający na porządkowanie i zarządzanie projektami.

Dzięki TopSolid Mold otrzymujesz:

– analizę technologiczności modelu wypraski
– uwzględnienie wartości skurczu względem wypraski
– automatyzacje wyznaczania powierzchni podziału
– dostęp do katalogów producentów normalii i bibliotek korpusów
– łatwe generowanie kanałów chłodzących
– specjalne funkcje dokumentacji dla form wtryskowych
– wymianę danych z innymi systemami CAD (IGES, DXF, Catia, STEP, SAT, Parasolid)
– symulacje i analizę procesu wtrysku (między innymi: analizę grubości ścianek i rozkład temperaturowy w czasie)
– zintegrowany CAM

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
TopSolid 7 Mold (1)
TopSolid 7 Mold (2)
TopSolid 7 Mold (3)
TopSolid 7 Mold (4)
TopSolid 7 Mold (5)
TopSolid 7 Mold 0
TopSolid 7 Mold (7)
TopSolid 7 Mold (8)
TopSolid 7 Mold (9)
TopSolid 7 Mold (10)

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Manipulatory 3D

Myszki 3D firmy 3Dconnexion usprawniają i przyśpieszają pracę projektantom, architektom i artystom z całego świata. Zapewniają bardziej naturalną i intuicyjną kontrolę modelu 3D, która nie jest osiągalna przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury.

Więcej

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl