element

Manipulatory 3D

LINIA PRODUKTÓW SPACE MOUSE

Myszki 3D firmy 3Dconnexion usprawniają i przyśpieszają pracę projektantom, architektom i artystom z całego świata. Zapewniają bardziej naturalną i intuicyjną kontrolę modelu 3D, która nie jest osiągalna przy użyciu tradycyjnej myszy i klawiatury. Korzystając z Myszki 3D, projektanci pracują tak, jakby trzymali cyfrowy model w ręku. Myszki 3D, zaprojektowane do współdziałania wraz z tradycyjną myszką, zwiększają wydajność projektowania, ponieważ użytkownicy nie muszą już ustawiać pozycji modelu krok po kroku. Używając gałki kontrolera, modele mogą być jednocześnie przesuwane, oddalane, przybliżane i obracane, podczas gdy tradycyjna myszka służy do wybierania, tworzenia i edytowania zadań.

W całości stworzona przez 3Dconnexion, mikroprecyzyjna technologia sensora, zastosowana w myszkach 3D, funkcjonuje w oparciu o sześć wysoce wydajnych optycznych czujników i reaguje na ruchy z zakresu mikrometrów. Co więcej, aby stale ulepszać technologię czujnika i ergonomię urządzenia, 3Dconnexion ściśle współpracuje z wiodącymi dostawcami oprogramowania i sprzętu w celu zapewnienia powszechnego wsparcia, integracji i przyjęcia Myszek 3D od całego współczesnego środowiska 3D.

Modele SpaceNavigator, SpaceNavigator for Notebooks, SpaceMouse Wireless zapewniają płynną, profesjonalną nawigację 3D gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy, w podróży. Dołączone do pudełek praktyczne pokrowce sprawiają, że to urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników mobilnych.

NIE CZEKAJ I JUŻ TERA ROZPOCZNIJ TEST MANIPULATORÓW

Zapraszamy do wypełnienia formularza.

video

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Zobacz inne produkty

Sprawdź nasze dedykowane oprogramowanie

TopSolid 7

TopSolid 7 jest to system służący do projektowania 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie powierzchniowo-bryłowe dowolnych obiektów i konstrukcji. Modelowanie w TopSolid 7 usprawnia pracę i sprawia, że staje się przyjemniejsza.

Więcej

TopSolid 7 CAM

TopSolid 7 CAM zapewnia sterowanie obrabiarek numerycznych dowolnych producentów, takich jak: frezarki, wieloosiowe tokarko – frezarki, wycinarki drutowe. TopSolid CAM jest skalowalnym rozwiązaniem i może występować jako pełny CAD/CAM lub jako samodzielne stanowisko CAM.

Więcej

TopSolid 7 Mold

TopSolid Mold to pakiet dodatkowych funkcji CAD, który oferuje wysoką wydajność dzięki automatyzacji typowych operacji projektowych. System skraca czas projektowania form względem standardowych rozwiązań CAD o co najmniej 60%.

Więcej

TopSolid 7 SheetMetal

TopSolid SheetMetal to narzędzie dedykowane do projektowania elementów blaszanych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności pracy z linią gięcia – m.in. możliwości stosowania tabeli gięcia, automatycznemu generowaniu dokumentacji – znacznie przyspiesza projektowanie.

Więcej

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl