Newsroom

element

Nie ryzykuj. Pobierz TopSolid z legalnego źródła

TopSolid chomikuj, TopSolid torrent, TopSolid warez, TopSolid download, TopSolid Free Download itd. – są to bardzo popularne frazy, które wpisywane są w wyszukiwarkę internetową kilka razy dziennie. Pobierając nasze oprogramowanie z nielegalnego bądź wątpliwego źródła narażasz swój komputer na zainfekowanie groźnymi wirusami, które mogą np. wykraść Twoje wrażliwe dane lub zablokować komputer. Nigdy nie masz pewności, co zawiera paczka, którą pobierasz np. z chomikuj. Dodatkowo używając pirackiej wersji narażasz się na konsekwencję prawne. Czy warto podjąć takie ryzyko jeśli TopSolid jest na wyciągnięcie ręki legalnie?

Wersja Demonstracyjna

Wersje demonstracyjne oprogramowania CAD/CAM TopSolid Wood oraz TopSolid 7 możesz legalnie uzyskać od dystrybutora oprogramowania na terenie Polski, czyli TopSolution. Wystarczy wysłać wiadomość wpisując w temacie „wersja demonstracyjna”.

Jesteś studentem? To świetnie się składa

Jeśli jesteś studentem wyższej uczelni i planujesz pracować jako konstruktor, technolog – już dzisiaj możesz zacząć korzystać z studenckiej licencji oprogramowania TopSolid. Prześlij na adres email skan ważnej legitymacji studenckiej. Skontaktujemy się z Tobą i powiemy Ci jak uzyskać dostęp do wersji studenckiej TopSolid.

18.06.2019

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl