Newsroom

element

DREMA 2019 – Tapicernia 4.0

DREMA 2019 Tapicernia 4.0

Już niebawem bo w dniach 10-13 września odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2019. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się najwięksi producenci maszyn oraz rozwiązań, aby zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia oraz zdobycze technologiczne. To także świetne miejsce, aby na żywo zobaczyć jak działają poszczególne podzespoły fabryk. Jednym z takich miejsc w tym roku będzie Tapicernia 4.0, w której TopSolution ma zaszczyt brać udział.

Program do projektowania mebli przyszłością branży

Projekt ten ma za zadanie zaprezentować dużym oraz mniejszym producentom mebli szkieletowych innowacyjne rozwiązania, dzięki którym zapoznają się z przyszłością branży. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób poradzić sobie z problemami kadrowymi. Jak zwiększyć efektywność i rentowność nie zwiększając zatrudnienia. Jak uelastycznić projektowanie i produkcję. Ja również jak nawiązać kontakty z doświadczonymi dostawcami materiałów produkcyjnych.

Wszystko to będzie miało mieć miejsce podczas produkcji mebli tapicerowanych na żywo prowadzonej przez profesjonalnych stolarzy. Cały cykl produkcyjny opierać będzie się na robotyzacji oraz automatyzacji, które będą zintegrowane dzięki oprogramowaniu CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood.

Oprogramowanie CAD/CAM w służbie dzieciom

Tapicernia 4.0 jest także częścią projektu DREMA Dzieciom. Jest to charytatywna akcja, dzięki której powstałe w trakcie targów meble przekazywane są na cele charytatywne w tym między innymi domom dziecka.

Projekt powstaje przy współpracy z największymi firmami związanymi z branżą meblarską takimi jak: AllComp, Amatec, InfoTEC CNC, ITA Tools, Kronospan, PUREKO, Ramaro oraz WoodInspector.

DREMA 2019 Tapicernia 4.0 Informacje Fabryka Mebli na żywo Meble Tapicerowane

Serdecznie zapraszamy na targi DREMA 2019 w dniach 10-13 września na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

26.08.2019

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl