Newsroom

element

DREMA 2019 i oprogramowanie CAD/CAM do projektowania mebli

TopSolid Wood - DREMA 2019

Po raz 35 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się największe firmy sektora meblarskiego. Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2019 to największy i najbardziej popularny event poświęcony branży w środkowo-wschodniej Europie. Przez cztery dni w Poznaniu prezentowane będą najnowocześniejsze rozwiązania oraz systemy ułatwiające produkcję mebli.

TopSolid Wood – Pawilon 6 stoisko nr 19

W takim miejscu nie może zabraknąć TopSolution. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko gdzie zaprezentujemy najnowsze i najpopularniejsze oprogramowanie CAD/CAM do projektowania oraz produkcji mebli TopSolid Wood. System ten umożliwia w niezwykle szybki i łatwy sposób konstruowanie między innymi mebli skrzyniowych oraz tapicerowanych. Nasi specjaliści w trakcie targów odpowiedzą na każde nurtujące odwiedzających pytanie. Oprócz TopSolid Wood będą mogli Państwo zapoznać się również z naszym autorskim rozwiązaniem jakim jest Variantic. Rozwiązanie to ułatwia sprzedaż oraz prezentacje mebli w internecie.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. TopSolution znajdować będzie się w pawilonie nr 6 na stoisku numer 19. Do zobaczenia w dniach 10-13 września na targach DREMA 2019.

21.08.2019

Copyright © 2020 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl