Newsroom

element

Unijne dotacje na program CAD – TopSolid

Dotacje z funduszy Europejskich na oprogramowanie CAD CAM

Starasz się o dofinansowanie lub bierzesz udział w przetargu na dostarczenie oprogramowania projektowego 3D CAD/CAM?

Coraz więcej firm stara się o dofinansowanie lub zwrot środków z Unii Europejskiej. Rozpisane konkursy są często jedyną możliwością na wdrożenie w zakładzie nowoczesnych rozwiązań, aktywnego rozwoju ich mocy produkcyjnych oraz czasu poświęconego na przygotowanie produkcji. Firma TopSolution w drodze konsultacji i spotkań dostarcza najlepsze zintegrowane oprogramowanie CAD/CAM odpowiadające potrzebom Twojej firmy.

Lata 2014-2020 to konkursy dające nowe perspektywy finansowania. W ramach polityki spójności Polska otrzymała blisko 82,5 mld euro. Najważniejszymi obszarami, które mają szansę na wsparcie finansowe są m.in. konkurencyjność i innowacyjna gospodarka, do których zaliczamy systemy CAD/CAM. Producenci mogą ubiegać się o pieniądze na system, który może przyspieszyć pracę i wpłynąć na termin realizacji zamówień, równocześnie podnosząc konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku. W ramach dotacji można również zabiegać o dofinansowanie kosztów kursów, szkoleń i specjalizacji.

Flaga Uni Erupejskiej - dotacje na oprogramowanie CAD CAM

TopSolid to oczywiście innowacyjność. Oprogramowanie posiada także możliwość rozbudowania o kolejne funkcjonalności i usprawnianie zgodnie z sugestiami jego użytkowników. Intuicyjny interfejs oraz rozbudowane możliwości projektowe programu sprawiają, że możliwy jest realny wzrost wydajności i jakości procesu projektowego i produkcyjnego. Szybsza realizacja zleceń, możliwość efektywniejszego wykorzystywania potencjału zakładu.

W naszej ofercie znajduje się między innymi oprogramowanie dla meblarstwa TopSolid Wood oraz mechaniki TopSolid 7.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dotacji na program CAD?

30.01.2019

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl