Newsroom

element

Bibliotek elementów PEKA – TopSolid Wood

biblioteka akcesoriów meblowych firmy PEKA do pobrania za darmo dla programu do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood

Kolejna aktualizacja elementów do oprogramowanie TopSolid Wood. Po bibliotekach najpopularniejszych dostawców akcesoriów do mebli takich jak GTV czy Blum przyszedł czas na kolejną firmę – PEKA.

Biblioteka akcesoriów meblowych firmy PEKA do systemu pozwalającego na projektowanie oraz produkcję mebli TopSolid Wood zawiera ponad 300 akcesoriów różnego rodzaju. W zestawieniu znajdują się miedzy innymi: wkłady na talerze, półki, separatory, wyciągi, obrotnice, wieszaki, uchwyty oraz zestawy pojemników.

Firma PEKA to jeden z najbardziej znanych szwajcarski producentów między innymi wyciągów wysokich, systemów podblatowych, rozwiązań do szafek narożnych oraz koszy na śmieci. Na polskim rynku pojawiła się w 1996 roku. Teraz w katalogu firmy znajduje się ponad 2300 różnego rodzaju elementów do zabudowy ale nie tylko. W skład marki wchodzi wiele zakładów w różnych zakątkach świata.

Uwaga! – Biblioteka nie zawiera operacji technologicznych i kompatybilna jest z oprogramowanie TopSolid Wood 6.20.

Pobierz bibliotekę elementów PEKA

Pozostałe biblioteki do oprogramowani TopSolid Wood

26.09.2019

Copyright © 2018 TOPSOLUTION. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: WiWi.pl